NASZE SUKCESY SPORTOWE

Dzień Sportu 2014

 

2 czerwca  przy współpracy Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej oraz  ZLZS w Dobrej z okazji Dnia Dziecka zorganizowano imprezę rekreacyjno-sportową "DZIEŃ MŁODEGO OLIMPIJCZYKA".

 Rozpoczęto ją od przywitania uczestników  i przedstawienia programu dnia.

Sportowe zmagania rozpoczęły się od biegów: klasy „0”-III na dystansie 200m , klasy IV-VI na dystansie 400m.

Kolejnym punktem programu było współzawodnictwo zespołowe. Rozegrano  trzy turnieje: piłki nożnej chłopców kl. IV-VI, piłki siatkowej rzucanej dziewcząt kl. IV-VI oraz w „Dwa ognie” kl. „0”-III.

Uczniowie bardzo chętnie zgłaszali się do turniejów. Rywalizacja była bardzo zacięta i odbywała się według zasad fair play przy gorącym dopingu koleżanek i kolegów.

 

WYNIKI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ:

1.KL.VI

2.KL.V

3.KL.IV

 

WYNIKI TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ RZUCANEJ:

1.KL.VI

2.KL.V

3.KL.IV

 

ZWYCIEZCY TURNIEJU W „DWA OGNIE”:

W KL.”0”-I  KLASA I

W KL. IIA-IIB  klasa IIA

W KL. IIIA-IIIB  KLASA IIIB

 

Po turniejowych emocjach nadszedł czas na odpoczynek i słodki poczęstunek przed współzawodnictwem indywidualnym.

Indywidualnie rywalizowano w następujących konkurencjach: rzuty do kosza, strzały do bramki, rzuty woreczkami do celu, skoki przez skakankę. Uczniowie bardzo licznie zgłaszali się do udziału w konkursach, w których był bardzo wyrównany poziom i po wielu „dogrywkach” można było dopiero wyłonić zwycięzców.

 

 

Na zakończenie imprezy  wręczono medale, puchary i nagrody. Organizatorzy przygotowali również niespodziankę -  losowanie „Szczęśliwy numerek” , w którym wylosowane osoby otrzymały piłki  nożne.

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

 

 

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego - I miejsce drużynowo i 3 pierwsze ind.

Gminny Turniej Sprawnościowy w PSP Bezrzecze -II miejsce 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego -ZS Dołuje -I miejsce 

Gminny Turniej Lekkoatletyczny w PSP Mierzyn -I miejsce

Otwarty Turniej Piłki Koszykowej dziewcząt i chłopców kl. IV-VI

Mini Mundial 2014 –eliminacje gminne IV miejsce  kl. IV-VI

 

 

TURNIEJ KOSZYKÓWKI 2012

 

 

WIELKIE SUKCESY SPORTOWE

Rok szkolny 2012/2013

 

II Turniej Piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska ( I miejsce w eliminacjach gminnych, II miejsce  w eliminacjach wojewódzkich grupy starszej i młodszej)

Gminny Turniej Piłki Halowej w PSP w Dołujach ( I miejsce )

Gminny Turniej Piłki Halowej w Bezrzeczu ( I miejsce )

 

 

Rok szkolny 2011/2012

 

II Leaderowskie Igrzyska Zachodniopomorski ( I miejsce eliminacje gminne )

II Turnieju Piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska ( I miejsce w eliminacjach gminnych, II miejsce w eliminacjach wojewódzkich)Gminny Turniej Piłki Halowej w PSP w Dołujach ( I miejsce )

Gminny Turniej Tenisa Stołowego w PSP w Dołujach

Gminny Turniej Piłki Nożnej w PSP w Dołujach ( I miejsce )

Mini Mundial 2012 –eliminacje gminne ( I miejsce kl.I-III, IV miejsce kl.IV-VI) czerwiec

Finał Mini Mundialu 2012 (ćwierćfinały )

 

Rok szkolny 2010/2011 sukcesy

·             

Gminny Turniej Piłki Halowej w PSP w Dołujach ( I miejsce ),

Gminny Turniej Piłki Koszykowej w PSP w Dołujach ( III miejsce ),

Gminny Turniej Unihokeja w PSP w Dołujach ( III miejsce ),

Gminny Turniej Piłki Koszykowej w PSP w Dołujach ( III miejsce ),

Gminny Turniej Ringo w PSP w Dołujach ( II miejsce ),

Gminny Turniej Tenisa Stołowego w PSP w Dołujach ( I miejsce ).

Gminny Turniej w Dwa Ognie w PSP w Dołujach ( I miejsce ) marzec

Gminny Turniej Piłki Nożnej w PSP w Dołujach ( II miejsce ) kwiecień

Mini Mundial 2011 –eliminacje gminne( II miejsce kl. I-III, II miejsce kl.IV-VI) czerwiec

Finał Mini Mundialu 2011 (ćwierćfinały )

 

 

 

 

 

 

I MIEJSCE  ; )))

II LEADEROWSKIE IGRZYSKA ZACHODNIOPOMORSKIE 2011

 

 

 

TURNIEJ  PIŁKI  NOŻNEJ- ELIMINACJE GMINNE

TERMIN  :03.09.2012r

.

MIEJSCE: Boisko „Orlik” w  Dobrej

Zwycięska drużyna grała w składzie:

Karol Rakowski

Marcin Grzeszczak

Michał Grasza

Łukasz Hedrych

Krystian Tomczak

Joachim Matyjasz

Łukasz Balgierowski

Kamil Tałajkowski

Katarzyna  Igras

Maria Kośmicka

Opiekun: Agnieszka Godras- Kowalska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II TURNIEJ O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

TERMIN: 13.09.2011r. (elim. gminne)

                   22.09.2011r. ( elimininacje  wojewódzkie )

                                                                                            Nasza drużyna w składzie : Karol Rakowski

Marcin Grzeszczak

Michał Grasza

Łukasz Hedrych

Krystian Tomczak

Joachim Matyjasz

Łukasz Balgierowski

Kamil Tałajkowski

Patryk Bejnarowicz

zajęła I miejsce ; )

w eliminacjach gminnych.  Tytuł najlepszego strzelca otrzymał  Łukasz Hedrych , natomiast najlepszym bramkarzem turnieju eliminacyjnego okazał się Karol Rakowski.

 

Następnym etapem  turnieju były eliminacje wojewódzkie, które odbyły się w Szczecinie.

Nasi wspaniali młodzi piłkarze odnieśli sukces zajmując II miejsce!!! : D

 

 

GMINNY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ LZS

  TERMIN: 22.11.2011r.

 Drużyna naszej szkoły w składzie :

Karol Rakowski

Marcin Grzeszczak

Michał Grasza

Łukasz Hedrych

Krystian Tomczak

Joachim Matyjasz

 

pod opieką Agnieszki Godras- Kowalskiej

zajęła I miejsce ;)))

Tytuł najlepszego strzelca otrzymał  Michał Grasza ,

natomiast najlepszym bramkarzem turnieju  okazał się Karol Rakowski

 

 

 

 

 

 

 

 

GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR LZS

 

 TERMIN: 07.02.2012r.

 

Podczas Turnieju rozgrywanego w Zespole Szkół

w Dołujach nasza reprezentacja w składzie:

Marcin Grzeszczak

Michał Grasza

Łukasz Kirszka

Michał Kośmicki

Patryk Kozieł

Kamil Potasz

Opiekun: Agnieszka Godras- Kowalska

 

NASZA REPREZENTACJA ZDOBYŁA WSZYSTKIE MOŻLIWE TROFEA!!!

I miejsce drużynowo

I miejsce indywidualnie           zajął Marcin Grzeszczak

II miejsce indywidualnie         zajął Michał Grasza

III miejsce indywidualnie         zajął Łukasz Kirszka