Dyrektor szkoły
mgr Beata Szałkiewicz

 

 

   

 

 

  •  Pedagog - Renata Kołodziejczyk

 

Nauczyciele

Nauczycielu dobry, prawdę czyń w miłości. (Stefan Kardynał Wyszyński)

   

I ETAP KSZTAŁCENIA

 

 

  • Klasa I a - Elżbieta Cierzuch-Zbiegień

  • Klasa I b - Dorota Bobrel

  • Klasa IIa - Marta Solecka

  • Klasa IIb - Katarzyna Krupczyńska 

·  Klasa III a– Elżbieta Szymańska

·  Klasa III b– Karolina Aptowicz

   
     

 ·  Świetlica, zajęcia techniczne, wdżwr – Katarzyna Trzcińska

  • Świetlica - Justyna Chojnowska

Osoby doprowadzające dzieci ze świetlicy:

  • Mateusz Surowiec

  • Angelika Trencinger

 

Nauczyciele

Nauczycielu dobry, prawdę czyń w miłości. (Stefan Kardynał Wyszyński)

 II ETAP KSZTAŁCENIA

 

Ewa Jarmołowska - język polski

Katarzyna Matuszewska – matematyka

Elżbieta Mazurkiewicz - muzyka

Agnieszka Godras - Kowalska - wychowanie fizyczne, przyroda

Alicja Markiewicz - historia, biblioteka szkolna

Beata Szałkiewicz - plastyka

Jadwiga Surowiec - religia, zajęcia komputerowe, wdżwr, j. włoski

Agata Kostencka - język polski, etyka

Krzysztof Szott - wychowanie fizyczne, zajęcia komputerowe


 

Marika Hetman - j. angielski

Barbara Olszewska-Campolo - j. angielski

Anna Madej - j. niemiecki

Anna Malesza - fizyka, matematyka

Ewa Sędłak-Błaszczyk - chemia

Krystyna Stelmach-Tyszko - geografia

Aneta Smejlis - biologia

Łukasz Piasecki - wychowanie fizyczne

Renata Kołodziejczyk - wdżwr

 

 

 

Wychowawcy

Klasa IVa - Barbara Olszewska-Campolo

Klasa IV b - Agata Kostencka

Klasa V - Katarzyna Matuszewska

Klasa VIa - Alicja Markiewicz

Klasa VI b - Ewa Jarmołowska

Klasa VIIa - Mmarika Hetman

 Klasa VII b - Agnieszka Godras - Kowalska

 

 

 

 Pracownicy obsługi i administracji:

·          Elżbieta Więckowska od kilkunastu lat prowadzi sekretariat.

 

 

 

·          Joanna Kowalczyk

·          Krzysztof Klimczak

 

 

 

                                                                                       Agnieszka Godras - Kowalska i Katarzyna Krupczyńska